Meble kuchenne na wymiar

Sprawdź

Szukasz producenta mebli kuchennych?

Świetnie się składa, produkujemy meble do kuchni już od wielu długich lat. Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów mebli kuchennych tym samym doskonaląc nasze umiejętności, ale i rozwijając nasze zaplecze maszyn i dostępu do materiałów.

Jeśli tylko pozwolisz to wykonamy dla Ciebie meble kuchenne w stylu nowoczesnym i każdym innym, o którym zamarzysz. Posiadamy dostęp do szerokiej gamy materiałów i akcesoriów w najlepszych cenach. Kosze cargo, kosze narożne, bogaty wybór uchwytów do szafek kuchennych czy wyposażenia szuflad. Jest tego bardzo wiele i może Cię to przytłoczyć, ale my pomożemy Ci w wyborze i wykonamy dla Ciebie najlepsze meble do kuchni.

Nowoczesne i białe meble kuchenne na wymiar

Projekty mebli do kuchni

Skorzystaj z naszej galerii i zobacz jak wiele projektów mebli kuchennych udało nam się zrealizować. Każde meble są nieco inne i wymagały od nas indywidualnego podejścia. To właśnie nasza elastyczność sprawia, że każdy klient otrzymuje meble do kuchni dokładnie takie o jakich marzył.

  • Więcej kuchni
  • refresh

Dowiedz się więcej

Aktualnie potrzebujemy około 3 - 4 tygodni na wyprodukowanie szafy na wymiar.

Przesyłam wstępną wycenę w ciągu 2 - 3 dni. Jeżeli jest ona przystępna dla klienta, to przechodzimy do omawiania szczegółów.

W moim wykonaniu pobranie wymiarów jest bezpłatne. Nie poniesiesz z tego tytułu żadnych kosztów.

Konsultacje ws. projektu, dostawa i montaż mebli, wniesienie ich do środka, serwis gwarancyjny, a nawet wsparcie po wygaśnięciu okresu gwarancji.

Tak, jest to dodatkowo odpłatna usługa.

Po podpisaniu umowy pobieram zaliczkę w wysokości 30%, a pozostałą część w dniu montażu mebli.

Na stronach partnerów:

Ważne - to nie jest cała oferta, a przykłady.

Tak, przez 24 miesiące, ale nawet po tym czasie chętnie pomogę na wypadek problemów.

Po prostu daj mi znać

Meble na wymiar to wyjątkowo indywidualna sprawa każdego z nas. Dlatego najlepiej ją omówić i ja Cię do tego gorąco zachęcam. Zero zobowiązań, tylko rozmowa i rozeznanie w sprawie Twoich potrzeb.

Ułatwisz rozmowę jeśli potrafisz podać:

  • przeznaczenie mebli i ich rodzaj
  • przybliżone wymiary
  • jakie elementy mają znajdować się w meblu

Ważne

Realizowałem już bardzo różne projekty — nie tylko szafy i kuchnie. Świetnie radzę sobie nawet ze skomplikowanymi zadaniami, które z pozoru wydają się trudne do wykonania.

Napisz wiadomość

0 / 400

Zof-Mar na Facebooku

Adres firmy

Zof-Mar meble na wymiar

ulica Wrocławska 94

Bralin, 63-640

Numer telefonu 886 424 424

Adres email kontakt@zof-mar.com.pl