Garderoby wymiar

Sprawdź

Garderoba to pomieszczenie, o którego posiadaniu marzy większość z nas. Garderoba jest znacznie praktyczniejsza od szafy i pozwala na swobodne wyszukiwanie ineresujących nas rzeczy.

Gospodarowanie miejsca pod garderobe

Garderoba jednak wiąże się z tym, że musimy mieć dla niej dedykowane pomieszczenie, a w dzisiejszych czasach nie jest to takie oczywiste. Pocieszający jest jednak fakt, że aby skorzystać z opcji garderoby na wymiar, wystarczy pomieszczenie już o wymiarze 2x2m, a nawet mniejsze.

Im większe pomieszczenie posiadamy tym ciekawszą garderobę możemy wykonać. Garderoba oprócz półek może posiadać kosze na buty, miejsce na żelazko i deskę do prasowania, odkurzac, lustra i znacznie więcej praktycznych rozwiązań.

Garderoba pod zabudowe

Garderoba nie musi być dużym pomieszczeniem jak już wyżej zostało wspomniane. Może zostać umieszczona we wnęce i być zamaskowana drzwiami przesuwnymi, na których np. umieścimy dodakowo lustra. Finalnie jest to tylko nazwa, a najważniejsze to fakt, że chcemy poprostu wygodnie przechowywać nasze ukochane ubrania.

Jako producent mebli i wykonawca setek projektów garderób na wymiar oferujemy Ci nasze usługi, aby urzeczywistić wizję jej posiadania.

Garderoba na wymiar

Realizacje szaf na wymiar

Jak możesz zobaczyć, posiadamy doświadczenie w wykonywaniu przeróżnych szaf. Realizujemy szafy na wymiar do przedpokoju, sypialni, salonu. Szafy mogą być przesuwne, wnękowe, uchylne i z przeróżnym wyposażeniem. Wykonamy każdy projekt, nawet ten, który z pozoru wydaje się trudny.

  • Więcej szaf
  • refresh

Dowiedz się więcej

Aktualnie potrzebujemy około 3 - 4 tygodni na wyprodukowanie szafy na wymiar.

Przesyłam wstępną wycenę w ciągu 2 - 3 dni. Jeżeli jest ona przystępna dla klienta, to przechodzimy do omawiania szczegółów.

W moim wykonaniu pobranie wymiarów jest bezpłatne. Nie poniesiesz z tego tytułu żadnych kosztów.

Konsultacje ws. projektu, dostawa i montaż mebli, wniesienie ich do środka, serwis gwarancyjny, a nawet wsparcie po wygaśnięciu okresu gwarancji.

Tak, jest to dodatkowo odpłatna usługa.

Po podpisaniu umowy pobieram zaliczkę w wysokości 30%, a pozostałą część w dniu montażu mebli.

Na stronach partnerów:

Ważne - to nie jest cała oferta, a przykłady.

Tak, przez 24 miesiące, ale nawet po tym czasie chętnie pomogę na wypadek problemów.

Po prostu daj mi znać

Meble na wymiar to wyjątkowo indywidualna sprawa każdego z nas. Dlatego najlepiej ją omówić i ja Cię do tego gorąco zachęcam. Zero zobowiązań, tylko rozmowa i rozeznanie w sprawie Twoich potrzeb.

Ułatwisz rozmowę jeśli potrafisz podać:

  • przeznaczenie mebli i ich rodzaj
  • przybliżone wymiary
  • jakie elementy mają znajdować się w meblu

Ważne

Realizowałem już bardzo różne projekty — nie tylko szafy i kuchnie. Świetnie radzę sobie nawet ze skomplikowanymi zadaniami, które z pozoru wydają się trudne do wykonania.

Napisz wiadomość

0 / 400

Zof-Mar na Facebooku

Adres firmy

Zof-Mar meble na wymiar

ulica Wrocławska 94

Bralin, 63-640

Numer telefonu 886 424 424

Adres email kontakt@zof-mar.com.pl