Szafy przesuwne na wymiar

Sprawdź

Najpopularnieszym typem szaf na wymiar są te, które posiadają przesuwane drzwi. Nic w tym dziwnego, ponieważ to właśnie szafom przesuwnym łatwo nadać ciekawy design, który przykuwa oko. Oprócz możliwosci nadania ciekawej formy wielkim atutem takiego rozwiązania jest oszczędność miejsca. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku wąskich pomieszczeń takich jak np. przedpokój, w którym często nie ma miejsca na drzwi uchylne. Dlatego szafy przesuwne najczęściej możemy spotkać w mieszkaniach, w których liczy się każdy zaoszczędzony metr.

Szafy przesuwne - mebel, który daje możliwości

Szafy przesuwne charakteryzują się również tym, że łatwo je przystosować do swoich potrzeb. Świetnie sprawdzają się w przypadku gdy potrzebujemy szafy, która będzie zabudowana do sufitu. Fakt, że szafa posiada zazwyczaj parę skrzydeł, sprawia, że uzyskujemy stosunkowo dużą jednolitą powierzchnię, którą możemy wykorzystać do montażu dużych luster. Szafy z drzwiami uchylnymi również mogą mieć zamontowane lustra, ale zazwyczaj ich drzwi są węższe przez co nie uzyskamy takiego samego efektu, a ponadto drzwi uchylne dociążone lustrem mogą zużywać zawias, na których się trzymają.

Największe zalety szaf przesuwnych:

  • Lepsze wykorzystanie przestrzeni
  • Szybki i swobodny dostęp do przechowywanych rzeczy
  • Szerokie możliwości designu
  • Możliwość montażu dużych luster
szafa przesuwna na wymiar

Realizacje szaf na wymiar

Jak możesz zobaczyć, posiadamy doświadczenie w wykonywaniu przeróżnych szaf. Realizujemy szafy na wymiar do przedpokoju, sypialni, salonu. Szafy mogą być przesuwne, wnękowe, uchylne i z przeróżnym wyposażeniem. Wykonamy każdy projekt, nawet ten, który z pozoru wydaje się trudny.

  • Więcej szaf
  • refresh

Dowiedz się więcej

Aktualnie potrzebujemy około 3 - 4 tygodni na wyprodukowanie szafy na wymiar.

Przesyłam wstępną wycenę w ciągu 2 - 3 dni. Jeżeli jest ona przystępna dla klienta, to przechodzimy do omawiania szczegółów.

W moim wykonaniu pobranie wymiarów jest bezpłatne. Nie poniesiesz z tego tytułu żadnych kosztów.

Konsultacje ws. projektu, dostawa i montaż mebli, wniesienie ich do środka, serwis gwarancyjny, a nawet wsparcie po wygaśnięciu okresu gwarancji.

Tak, jest to dodatkowo odpłatna usługa.

Po podpisaniu umowy pobieram zaliczkę w wysokości 30%, a pozostałą część w dniu montażu mebli.

Na stronach partnerów:

Ważne - to nie jest cała oferta, a przykłady.

Tak, przez 24 miesiące, ale nawet po tym czasie chętnie pomogę na wypadek problemów.

Po prostu daj mi znać

Meble na wymiar to wyjątkowo indywidualna sprawa każdego z nas. Dlatego najlepiej ją omówić i ja Cię do tego gorąco zachęcam. Zero zobowiązań, tylko rozmowa i rozeznanie w sprawie Twoich potrzeb.

Ułatwisz rozmowę jeśli potrafisz podać:

  • przeznaczenie mebli i ich rodzaj
  • przybliżone wymiary
  • jakie elementy mają znajdować się w meblu

Ważne

Realizowałem już bardzo różne projekty — nie tylko szafy i kuchnie. Świetnie radzę sobie nawet ze skomplikowanymi zadaniami, które z pozoru wydają się trudne do wykonania.

Napisz wiadomość

0 / 400

Zof-Mar na Facebooku

Adres firmy

Zof-Mar meble na wymiar

ulica Wrocławska 94

Bralin, 63-640

Numer telefonu 886 424 424

Adres email kontakt@zof-mar.com.pl